Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 578 producten.
Gigabyte H81M DS2 LGA 1150 Intel pc-moederbord 16 GB SATA SATA III SATA II
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, PCI Express X4, USB 2,0, Vertoningshaven, Ethernet, |
|---|---|
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
| Toepassing: | Desktop |
ATX H110 ITX Moederbord Socket LGA1151 2x1.35V Dual Channel DDR4 32G Gaming Moederbord
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
V3 / V4 LGA 2011 Motherboard X99 Geheugen Cpu Kit Combination E5 2678
| Havens: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Intel |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32 GB Originele H110 Chipset Desktop Moederbord
| Havens: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Socket LGA 1700 Ondersteuning 12e 13e generatie Processors Dual M.2 WiFi Gaming Motherboard
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Kanaal DDR3 Ram Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B650M Gaming Wifi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Moederbord voor R7 R8 R9 Series Processors Originele B650 Chipset Mainboard
| Chipset: | B650 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsslots: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Moederbord AM5 DDR5 Moederbord voor Ry 9000/8000/7000 Series Processors
| Chipset: | B650 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsslots: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Moederbord Ondersteuning 11e 10e Gen
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
PCWINMAX Brand New B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP Output Micro ATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop |

