Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ graphic card for mining ] bij elkaar passen 578 producten.
PCWINMAX H81 LGA1150 Gaming Moederbord Ondersteuning 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Chipset MicroATX Moederbord Ondersteunt 9e en 8e Generatie Intel Core Processors met HD VGA Uitgang
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX Nieuwe G31 Micro ATX Socket LGA775 DDR2 Max 4GB Originele G31 Chipset Desktop Moederbord Ondersteuning Core 2 Duo/Pentium Processors
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| maximale RAM-capaciteit: | 4 GB |
PCWINMAX G31 Micro ATX Socket LGA775 DDR2 Max 4GB Desktop Moederbord met E5 Serie CPU Combo Set
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| maximale RAM-capaciteit: | 4 GB |
PCWINMAX OEM H310 mATX Moederbord Bulk Order, LGA1151 DDR4 met M.2, Klaar voor Business Desktop & Office PC
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX G31 LGA775 DDR2 moederbord met CPU Combo Set, Micro ATX met Xeon Series, Max 4GB voor Office PC & Server Upgrade
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| maximale RAM-capaciteit: | 4 GB |
PCWINMAX Industrial H610 Mini-ITX-moederbord LGA 1700, DDR4 voor Intel 12e/13e generatie CPU, LAN, VGA & HD-poorten, voor fabrieksautomatisering & digitaal signage
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Vormfactor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64 GB |
PCWINMAX H610 Moederbord met DDR4 16GB 3200MHz RAM Kit Originele LGA1700 ATX Moederbord RAM Combo voor Desktop Gaming PC
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX B450 AM4 Dual Channel DDR4 Micro ATX HD DP VGA Uitgang PCIe 3.0 SATA 6Gb/s Moederbord
| Poorten: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Bureaublad |
PCWINMAX Gaming A520 Socket AM4 DDR4 microATX Moederbord Ondersteunt Ry 3000 4000 5000 Series Processors Moederbord
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |

