Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ ram gaming board ] bij elkaar passen 75 producten.
Dubbel en Enig Grafisch de Kaartgtx1650 4GB DDR6 HD DP met 128 bits van Ventilatorgeforce
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX B85 Custom PC Moederbord Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Hard Disk Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0, pci-e 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Moederbord Ondersteuning Ry 3000/4000G/5000 Serie CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Stabiel Platform voor Gaming PC OEM Groothandel
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsslots: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Radeon RX 560 4 GB GDDR5 GPU 128-bit 7,0 Gbps enkele ventilator DP HD DVI-uitvoer grafische kaart
| Sollicitatie: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1216 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Graphics Card 4GB GDDR5 128Bit Single Fan DP HD DVI GPU Ports Ondersteuning OEM
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1216 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Single Fan 4GB GDDR5 128Bit Graphics Card met DP HD DVI Ports GPU Support OEM
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit ITX GPU Single Fan DP HD DVI Output Grafische Kaart Ondersteuning OEM ODM
| Sollicitatie: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1216 Mhz |
PCWINMAX Socket LGA 1150 B85 vierkanaal DDR3 Slot Micro ATX Desktop Computer Custom PC Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX Moederbord H310 DDR4 LGA1151 Originele H310 chipset hoofdbord voor 8e generatie I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Chipset MicroATX Moederbord Ondersteunt 9e en 8e Generatie Intel Core Processors met HD VGA Uitgang
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |

