Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ ram gaming board ] bij elkaar passen 75 producten.
LGA 1151-socket DDR4 Intel pc-moederbord H310 voor gaming I7 8700
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX HM77 Moederbord Kit met DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Moederbord Combo
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Socket LGA 1700 Ondersteuning 12e 13e generatie Processors Dual M.2 WiFi Gaming Motherboard
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 Dual M.2 Gaming Moederbord DDR5 Micro ATX Moederbord Voor PC Dekstop
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Kanaal DDR3 Ram Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Haven: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Chipset Micro ATX Moederbord LGA 1151 DDR4, met M.2 & SATA 6Gb/s Ondersteuning 8e 9e Generatie i3 i5 i7 CPU voor Office PC
| Poorten: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU -type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
Van de de computerkip van GTX1060 3G/6G van de het spelgrafiek van de de kaartgtx1060 Desktop van het de grafiekbureau afzonderlijke de grafiekkaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX H510-VH Plus Moederbord DDR4 3200MHz HD DP VGA-poorten H510 Chipset LGA 1200 voor 10e en 11e generatie Series Processors
| havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
| chipset manufacturer: | Intel |
PCWINMAX Gaming A520 AM4 Micro ATX-moederbord - 3e generatie AMD Ryzen 3000, M.2-moederbord
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |

