Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ ram gaming board ] bij elkaar passen 75 producten.
PCWINMAX H81 LGA1150 Gaming Moederbord Ondersteuning 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Desktop Gaming Moederbord DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75 Chipset Hoofdbord voor Desktop
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Type CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Moederbord LGA1151 DDR4 Gaming MATX Moederbord Ondersteuning 8e generatie I3 I5 I7
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Computer Gaming Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, in 5 dagen na betaling wordt verschee |
|---|---|
| CPU-type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Gaming A520 Socket AM4 DDR4 microATX Moederbord Ondersteunt Ry 3000 4000 5000 Series Processors Moederbord
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX G41 Set Moederbord LGA775 met Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4 GB RAM Desktop Moederbord Kit
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
GTX 1060 gaming-videokaart 3 * DP-poorten 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX 16GB H81 PC LGA1150 Gaming Moederbord Core I3 Core I5 Core I7
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
Intel HM76 Laptop Gaming Moederbord Ondersteunt 4 SATA PGA 989 Micro-ATX
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Intel |
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
RX 560 4GB 128Bit GDDR5 Gaming Grafische Kaarten 1216MHz OEM ODM
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1216 Mhz |

