Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ ram gaming board ] bij elkaar passen 75 producten.
PCWINMAX HM77 Moederbord DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Oorspronkelijk Gaming Mainboard
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX X79 Moederbord Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Ondersteuning Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 128 GB |
Gaming Intel Moederbord X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Havens: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 128 GB |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Moederbord 4 X DDR3 Slot Ondersteuning 4e generatie Intel Core I7 I5 I3
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-e 3,0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Gaming Moederbord DDR3 USB 3.0 VGA HD Port Desktop B75 Chipset Hoofdbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Micro ATX Gaming PC Moederbord Met DDR3 M.2 USB 3.0 Port
| Havens: | SATA, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, USB 2,0, PS2, USB 2,0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
G41 Gaming Moederbord IDE SATA DDR3 8GB LGA775 Core I7 Core I5 Core I3
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |

