Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ desktop solid state drive ] bij elkaar passen 171 producten.
HM55 Gaming Moederbord Intel I3 Koelventilator Dubbele CPU PGA988
| Poorten: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximale ramcapaciteit: | 8GB |
HM55 Intel pc-moederbord I3 I5 I7 HM55 PGA 989 dubbel geheugenkanaal
| Poorten: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximale ramcapaciteit: | 8GB |
H 61 Mijnbouw Moederbord Socket LGA 1155 DDR3 I3 I5 I7 800 MHz 1066 MHz 1333 MHz
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, in 5 dagen na betaling wordt verschee |
|---|---|
| CPU-type: | De Bewerkerkern i7/Core i5/Core i3 van steunintel 32nm |
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX H65 Industrial Mainboard DDR3 Mini ITX HM65 Chipset Moederbord LGA 988
| Havens: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX Radeon RX 560 4 GB GDDR5 GPU 128-bit 7,0 Gbps enkele ventilator DP HD DVI-uitvoer grafische kaart
| Sollicitatie: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Conditie van artikel: | PCI Express 3.0 x16 |
| Core Clock (MHz): | 1216 Mhz |
Gigabyte H81M DS2 LGA 1150 Intel pc-moederbord 16 GB SATA SATA III SATA II
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, PCI Express X4, USB 2,0, Vertoningshaven, Ethernet, |
|---|---|
| Maximale ramcapaciteit: | 16 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Uitgang PCIe3.0 Originele GPU Gaming Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
GT 210 1 gb 64bit GDDR3 Gaming Videokaart 2560x1600 Enkele Ventilator VGA Interface
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 2,0 X16 |
| Output: | VGA |
Nvidia GTX 1050 2GB MXM grafische kaart 5400MHz PCI Express 2.0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |
Het Gokken Videokaart GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz van de geheugeninterface
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046 MHz |

