Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ desktop solid state drive ] bij elkaar passen 171 producten.
3D Gaming Videokaart GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1124 Mhz |
Gaming Placa De Video GTX 1660/1660 Super 6GB GDDR6 8 Pins Kleurrijk
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1830 Mhz |
12nm Gaming Grafische Kaarten GTX 1650 4GB DDR6 128Bit HD DP Mini 1380MHZ
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1380MHz |
Groothandel Grafische Kaart RX 550 RX550 4G 128Bit GDDR5 mini enkele ventilator
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1183Mhz |
Videokaart GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit High Hashrate 30mh/S Hy AMD
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1183Mhz |
PCI Express 2.0 X16 mijnbouw grafische kaart GTX 760 2GB 3GB 192bit DirectX 12
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1046 MHz |
Grafische kaart voor mijnbouw RX 570 8GB AMD GDDR5 256 Bit 4800MHZ 7000MHZ
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |
AMD Radeon RX6600M 8GB 128bit mijnbouw grafische kaart GDDR6 2900 Mhz
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2900 Mhz |
AMD Radeon RX6600M Gaming Grafische Kaart GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2250MHz |
CE FCC ITX Moederbord Intel H510 Chipset LGA 1200 64GB Capaciteit Mini ITX DDR4
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64GB |

