Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ desktop solid state drive ] bij elkaar passen 171 producten.
PCWINMAX Nieuwe HM55 PGA 988 Intel PC Moederbord Ondersteuning Eerste Gen I3 I5 I7 HM55 Dual Memory Channel DDR3 OEM Mainboard
| Havens: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX HM77 Moederbord DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Oorspronkelijk Gaming Mainboard
| Poorten: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU -type: | Intel |
| maximale RAM-capaciteit: | 16 GB |
PCWINMAX Nieuwe Radeon RX 560 Grafische Kaart 4GB GDDR5 128Bit Enkele Ventilator DP HD DVI GPU Poorten Ondersteuning OEM Groothandel
| Sollicitatie: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van het item: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1216 Mhz |
Laptop gaming grafische kaarten RTX 3060 6GB GDDR6 15000MHZ 60W 49mh/S
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1594 MHz |
Gaming Plaats Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Geheugen Interface
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2622 MHz |
GTX 960 4 gb 256bit DDR5 Mijnbouw Grafische Kaart 1304 MHz 1753 MHz PCI Express 3.0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1178 / 1241MHz |
Mijnbouw Moederbord Rig X99 128GB LGA2011 Socket 1600MHz 1333MHz FSB HT
| Poorten: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximale ramcapaciteit: | 128 GB |
AMD Gaming Grafische Kaart RX 6500XT 4GB NIET LHR 64 Bit GDDR6 Displayport 8pin
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 2250MHz |
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Gaming Grafische Kaarten GDDR3 256 Bit Direct×6 Cooler Fan
| Toepassing: | Werkstation, bureaublad |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1110 Mhz |
nVIDIA Gaming GPU GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Conditie van het artikel: | PCI Express 2.0 X16 |
| Uitgangen: | VGA |

