Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
PCWINMAX GTX 750 Ti 4GB GDDR5 Multi Display HD VGA DVI Interface 640SP PCI Express 3.0x16 Grafiekkaart
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020/1085MHz |
R5 230 1GB DDR3 64bit Vga grafische kaart voor pc AMD ATI Radeon
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 860 Mhz |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan DVI HD VGA Uitgang Low Profile GPU Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX OEM GTX1050 4GB DDR5 128BIT Dual Fans 1354/1455 MHz 640SP PCI Express 3.0 X16 Graphics Card
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1290MHz |
PCWINMAX GTX 750 Ti Grafische kaart 4GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP HD VGA DVI-poort Enkele ventilator GPU Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
GeForce GT 740 2GB 4GB GDDR3 GDDR5 128-bit Single Fan Graphics Card DVI HD VGA Low Profile
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| uitgaven: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 993MHz Low Profile Desktop Originele VGA HD DVI GT740 grafische kaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR5 Graphics Card 128Bit 1250MHZ PCI Express 2.0 voor originele desktop GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 1050 2GB Low Profile Graphics Card Multi-screen GDDR5 128Bit GPU Video Card voor Desktop PC
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 Ti 2GB GDDR5 128bit 640SP Videokaart Single Fan Low Profile GPU Graphics Card voor Desktop
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |

