Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
PCWINMAX G31 Set Moederbord LGA775 met Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2 GB RAM x 2 Desktop Moederbord Combo
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| CPU-type: | Kern 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximumram capacity: | 4 GB |
PCWINMAX A780+ Desktop Moederbord LGA940 voor AM2 AM2+ AM3 ATX Dual Channel DDR3 Computer Moederbord
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX HM77 Moederbord Kit met DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Moederbord Combo
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| CPU-type: | Informatie |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Ondersteuning 11th/10th Gen I3 I5 I7 CPU Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Industrial Mainboard
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX Originele H510 Pro LGA 1200 10e/11e generatie Micro-ATX DDR4 Single M.2 Gaming Moederbord
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64 GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
LGA 1700 Socket H610 Moederbord DDR4 Ondersteuning 12e generatie Core Met M.2 Slots
| Havens: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 64GB |
| Toepassing: | Desktop/thuis/werkstation |
PCWINMAX HM55 DDR3 Computer Moederbord PGA988 Desktop Computer Micro ATX Moederbord Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximumram capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 13e en 12e generatie dubbel M.2-moederbord DDR5 B760M B760-moederbord
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 Dual M.2 Gaming Moederbord DDR5 Micro ATX Moederbord Voor PC Dekstop
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Vormfactor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Moederbord 4 X DDR3 Slot Ondersteuning 4e generatie Intel Core I7 I5 I3
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-e 3,0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |

