Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
PCWINMAX X79 Desktop ATX Moederbord LGA 2011 4 Kanaal DDR3 Ram Moederbord
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 128 GB |
| Toepassing: | Desktop |
PCWINMAX Geforce GTX 750TI 4GB 128Bit VGA DVI HD Uitgang Single Fan GM107 640SP Desktop Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 750 Ti Grafische kaart 2GB DDR5 128Bit PCI Express 3.0x16 DirectX 12 CUDA 640 Enkele ventilator GPU
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1020MHz |
PCWINMAX GTX 1050 Desktop Graphics Card 2GB 128Bit GDDR5 Low Profile Dual Fan
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1290MHz |
PCWINMAX GT 705 Graphics Card 2GB 64Bit Desktop Video Card Low Profile GPU met Bracket
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX A780+ Desktop Moederbord LGA940 Ondersteuning AM2 AM2+ AM3 Series Dual Channel DDR3 Desktop Moederbord
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
PCWINMAX GTX 1060 6GB GDDR5 Dual Fan Desktop PC Graphics Card HD DVI DP Output Video Card Ondersteuning OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
GeForce RTX 3050 Graphics Card 8GB GDDR6 128-Bit HD/DP PCIe 4 Dual Fans Videokaart
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 4.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1755 MHz |
PCWINMAX RTX2060 Mining Graphics Cards 6GB 192 Bit GDDR6 Dual Fan 8 Pin Voor pc
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | nVIDIA |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 met dubbele ventilator
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipsetfabrikant: | AMD |

