Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1660 Super 6GB 192 Bit HD/DP/DVI Uitgang PCIe 3.0 x16 1660S grafische kaart
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 / 1785 MHz |
6 GB grafische kaart GTX1660 SUPER NVIDIA Geïntegreerde koelventilatoren ondersteunen OEM
| Puntvoorwaarde: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok (Mhz): | 1710 MHz |
PCWINMAX GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6 Gaming Graphics Cards HD Interface 1785 Mhz
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Videogeheugensnelheid: | 1.4ns |
| Kernklok ((Mhz)): | 1530 MHz |
PCWINMAX Nieuwe Mini ITX H510 LGA1200 Moederbord Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Ondersteuning OEM ODM
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB GDDR5 64Bit Desktop Graphics Card with Single Fan HD DVI Output GPU Support OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Uitgang PCIe3.0 Originele GPU Gaming Graphics Card
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX GTX 1060 3GB 5GB 6GB 192bit Gaming 1556 / 1797MHz
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit Graphics Card HD+HD+DP Ports Low Profile Video Card voor pc
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | vga |
PCWINMAX Geforce GT 730 2 GB DDR5 128 bit volledige grootte GK108 VGA + HD + DVI-interface Dual Fan Gaming grafische kaarten
| Toepassing: | Werkstation, Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 2,0 X16 |
| Kernklok ((Mhz)): | 800 MHz |
GTX NVIDIA Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Graphics Video Card voor gaming
| Toepassing: | Desktop |
|---|---|
| Voorwaarde van de post: | PCI Express 3.0 X16 |
| Kernklok (Mhz): | 1227/1468MHz |

