Alle producten
-
STS recyclenHeel goed gezelschap!! Zij hebben het beste product voor de beste prijs! -
michael bertolaciniGeweldig in het helpen bij het maken van aangepaste aanpassingen en snelle verzending
zoekwoorden [ mining motherboard dual ram channels ] bij elkaar passen 117 producten.
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Ondersteuning 11th/10th Gen I3 I5 I7 CPU Dual Channel DDR4 VGA+HD Output Industrial Mainboard
| Havens: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 64 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Gaming Moederbord DDR3 USB 3.0 VGA HD Port Desktop B75 Chipset Hoofdbord
| Havens: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B450 AM4 Dual Channel DDR4 Micro ATX HD DP VGA Uitgang PCIe 3.0 SATA 6Gb/s Moederbord
| Poorten: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| maximale RAM-capaciteit: | 64 GB |
| Sollicitatie: | Bureaublad |
PCWINMAX H81 LGA1150 Gaming Moederbord Ondersteuning 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Moederbord
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Type CPU: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX 16GB H81 PC LGA1150 Gaming Moederbord Core I3 Core I5 Core I7
| Havens: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| CPU-type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3/Pentium/Celeron |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H510 LGA 1200 Micro-ATX Computer Gaming Motherboard Ondersteuning DDR4 64 GB RAM Capaciteit NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Poorten: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Desktop/thuis/werkstation |
| Chipset fabrikant: | Intel |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Vormfactor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA-Havens: | 4 |
| Geheugengroeven: | 2 |
Gaming-pc Moederbord H310 LGA1151 Socket H310 Chipset 8e generatie I3 I5 I7 Socket 1151
| Havens: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Cpu-Type: | Kern I7/Kern I5/Kern I3 |
| Maximumram capacity: | 16 GB |
Mini ITX H310 Moederbord SATA3.0 Moederbord Socket LGA1151 Ram Capaciteit 32gb
| Havens: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximumram capacity: | 32GB |
| Toepassing: | Server/werkstation |
PCWINMAX Socket LGA 1150 B85 vierkanaal DDR3 Slot Micro ATX Desktop Computer Custom PC Moederbord
| Havens: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU-type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximumram capacity: | 32GB |

